Slide item 1
Prowood
Materiál ThermoWood
Slide item 2
Životnost minimálně 30 let
Slide item 3
Vzhled ušlechtilého dřeva
Slide item 4
Vhodný do extrémního vlhka
Slide item 5
Pevná a mohutná konstrukce

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood

banner-akce-set-l5
banner-akce-set-m1

kvalitní zahradní nábytek

příznivá cena od výrobce

celý sortiment na skladě

rychlá dodávka zdarma

minimální údržba nábytku

dlouhá životnost dřeva

vyrobeno na CNC stroji

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood

Dřevěný zahradní nábytek z masivního materiálu ThermoWood

Venkovní dřevěný zahradní nábytek PROWOOD je vyrobený z unikátního masivního materiálu finské tepelně upravené borovice ThermoWood. Tento materiál má optimální vlastnosti pro exteriérové (venkovní) použití, kterými jsou převážně velmi dlouhá životnost, perfektní rozměrová stálost a zcela výjimečná biologická odolnost.

Zahradní nábytek je vyroben z jedinečného materiálu ThermoWood

Materiál ThermoWood pro zahradní nábytek jsme zvolili proto, neboť je naprosto výjimečný - kombinace tuhé finské borovice s ojedinělou technologií tepelné úpravy v teplotním rozmezí 160 - 215 ˚C. Při výrobě tepelně upraveného dřeva ThermoWood se používá pouze teplo a pára. Teplotní a vlhkostní úpravou změní zahradní nábytek PROWOOD svoji vnitřní strukturu. Zahradní nábytek získá nové fyzikální a mechanické vlastnosti - delší trvanlivost, odolnost proti hnilobě, vyšší tvrdost, rozměrovou stálost a dochází u něj ke snížení absorpce vlhkosti, a to až o 50 % oproti tepelně neupraveným dřevinám. Míra prohnutí je u materiálu ThermoWood nižší až o 90 % oproti tepelně neupraveným dřevinám, což velice zvyšuje životnost provedené povrchové úpravy. Při tepelném procesu dochází navíc k odstranění (vytěsnění) veškeré pryskyřice a dalších biologických látek, takže je zahradní nábytek z materiálu ThermoWood schopen odolávat veškerým dřevokazným škůdcům a houbám.

Výhody materiálu Thermowood pro zahradní nábytek

Díky změnám svých vlastností a vnitřní struktury má zahradní nábytek minimálně 30tiletou životnost při přímém použití v exteriéru, a to i bez povrchového ošetření, což je doloženo certifikátem o biologické odolnosti KOMO nizozemské společnosti SKH a britským certifikátem BRE.

Použití unikátního materiálu v nadstandardních dimenzích předesílá velmi vysokou výdrž a dobrou investici.

Při navrhování a zrodu dřevěného zahradního nábytku PROWOOD jsme vsadili na použití materiálu dostatečné dimenze i vzhledem k předpokladu vysoké životnosti a kvality vstupního materiálu. Naším cílem není vyrábět zahradní nábytek s velmi omezenou životností za velmi lákavou cenu, ale naopak jsme se snažili podniknout mnoho kroků pro to, abychom Vám dokázali nabídnout za obdobnou cenu zahradní nábytek mnohem vyšší a nesrovnatelné kvality, a tím Vás plně uspokojili na velmi dlouhodu dobu a Vaši prvotní investici Vám tímto beze zbytku vrátili.

Zahradní nábytek PROWOOD a jeho výroba

Společnost PROKOM R & S s.r.o. vyrábí kvalitní dřevěný zahradní nábytek PROWOOD ve svém sídle v Opavě v České republice. Vstupní materiál ThermoWood v podobě hladce hoblovaných prken a hranolů je dodáván z výrobního závodu Oy Lunawood Ltd. ve městě Iisalmi (střední Finsko) a firma PROKOM R & S s.r.o. je zároveň jeho oficiálním distributorem v České republice. Ve výrobě probíhá pečlivá kontrola vstupní suroviny ThermoWood – ruční výběr jen toho nejkvalitnějšího materiálu pro výrobu zahradního nábytku. Sériová výroba je pak realizována na 5tiosém CNC obráběcím centru, je pod neustálou kontrolou, což zaručuje přesné a kvalitní opracování každého produktu a naši vlastní garanci kvality.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD je ekologický

Kvalitní dřevěný zahradní nábytek PROWOOD vyrobený z masivu ThermoWood je naprosto ekologický výrobek. Při výrobě materiálu ThermoWood se používá pouze teplo a pára a celý výrobní proces je tak plně ekologický. Taktéž je tomu i při naší výrobě zahradního nábytku PROWOOD. Naše produkty nezanechávají žádné negativní dopady na životní prostředí.

Vysoká variabilita výrobků PROWOOD

Nabízíme širokou škálu výrobků zahradního nábytku PROWOOD, která představuje třináct základních produktů. Tyto produkty je možné spolu kombinovat do různých setů dle vlastních představ a prostorových možností.

Široké spektrum použití dřevěného zahradního nábytku PROWOOD

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD je určen pro veškeré použití jako exteriérový (venkovní) nábytek, jako je posezení v zahradách, na terasách, nábytek do altánů a pergol, k venkovním bazénům a vířivým vanám nebo jako balkónový nábytek. Zahradní nábytek lze také použít do extrémně vlhkého interiérového prostředí, jako jsou wellness centra, vnitřní bazény, parní lázně a sauny.

Zahradní nábytek PROWOOD má díky jednoduchosti minimální nároky na montáž a údržbu

Zahradní nábytek je dodáván v krabicích v rozloženém a povrchově neošetřeném stavu. Je kvalitně zabalen, včetně spojovacího materiálu a velice podrobného montážního návodu. Zahradní nábytek PROWOOD byl konstruován tak, aby jeho složení bylo velice jednoduché a rychlé. K ošetření zahradního nábytku PROWOOD Vám doporučujeme a dodáme nejoptimálnější nátěrovou hmotu pro materiál ThermoWood - AQUADECKS od firmy OWATROL, jejíž aplikace je díky jedinečnému a převratnému způsobu „mokré na mokré“ také velice rychlá a snadná. Vámi provedená povrchová úprava má navíc na materiálu ThermoWood, díky jeho perfektní rozměrové stálosti a absenci pryskyřice, mnohem vyšší životnost.

Naše služby a filozofie projektu zahradního nábytku PROWOOD

Kvalitní dřevěný zahradní nábytek PROWOOD máme skladem v dostatečném množství, vzhledem k působnosti na několika evropských trzích. Dovoz k Vám zajistíme naší dopravou až do Vašeho domu, a to zcela zdarma.

Po letitých zkušenostech ze všech evropských trhů k Vám přicházíme s produkty té nejvyšší kvality, kterou shledáváme jak ve výjimečnosti vstupního materiálu ThermoWood, tak i s ohledem na vysoký standard ve volbě rozměrových dimenzí materiálu a jeho samotném zpracování a opracování. Produkty PROWOOD Vám nabízíme za velice dostupnou a rozumnou cenu, obdobnou produktům, jejichž použité materiály a zpracování odpovídá jejich omezené a velice krátké životnosti. Celý koncept od pevné, bytelné a jednoduše složitelné konstrukce zahradního nábytku PROWOOD až po jeho snadné povrchové ošetření nátěrem OWATROL – AQUADECKS má pro Vás zajistit maximální finanční úsporu s minimálními nároky na Váš čas a vynaložené úsilí.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD – vysoká kvalita za skvělou cenu pro Vaši radost a spokojenost.


VÍCE INFORMACÍ

Jaký zvolit materiál pro zahradní nábytek?

Jak vybírat zahradní nábytek z široké nabídky, která je na trhu k dispozici? Vyplatí se pořídit si laciná plastová křesílka, nebo spíš investice do exotických a jiných dřevin, které nám na chalupu, terasu nebo před rodinný dům přinesou kousek nefalšované exotiky?

Produkty