Originál Thermowood®

Vážení zákazníci, v několika posledních měsících jsme se setkali při prodeji originálního finského dřeva ThermoWood® s klamným jednáním ze strany několika velkých konkurenčních firem, které se dříve jevily jako velmi seriózní.

Tyto firmy nabízejí podstatně levnější materiál považovaný vámi, díky vaší odborné neznalosti, za originální ThermoWood®, a to pod zavádějícími názvy „Thermo borovice“ (a podobné modifikace názvosloví).

Tento materiál v několika případech konkurenčních firem nepochází ze zdroje výrobců sdružených v Asociaci ThermoWood® (TWA) - www.thermowood.fi, jeho výroba mnohdy nesplňuje ekologické parametry.

Materiál tohoto charakteru má ve většině případů nedoložitelný původ a daný dodavatel neumí k tomuto materiálu doložit žádné certifikáty o původu vstupní suroviny, provedeném certifikování a dohledu nad výrobním řetězcem.

A co je bohužel nejhorší – tento materiál je mnohdy tepelně ošetřen při teplotě pouze 180°C, není tedy určen do exteriéru, má velmi vysokou vlhkost, má třídu biologické odolnosti č. 3 = je určen jen do interiéru.

Námi dodávány materiál ThermoWood® je tepelně ošetřen při teplotě 212°C – tepelná úprava Thermo-D, odpovídá biologické odolnosti 2, je vyroben u největšího světového výrobce ThermoWood®, firmy Oy Lunawood Ltd, která je průkopníkem tepelného zpracování, je členem asociace ThermoWood® (TWA) a je schopna doložit ke svému vyrobenému materiálu veškeré potřebné dokumenty o původu materiálu a certifikáty.

Varujeme Vás tímto před tímto nekalým jednáním konkurenčních firem, které Vás uvádějí svou názvem zavádějící nabídkou v omyl , že kupujete originální finský ThermoWood®, který ale bohužel nesplňujeme požadavky na dlouhodobou a bezproblémovou exteriérovou instalaci a zdaleka neodpovídá kritériím ekologických produktů a filozofii ThermoWood®.

Pokud se setkáte s výrazně nižší cenou nabízeného materiálu, doporučujeme vám získat od dodavatele základní parametry jím nabízených produktů a patřičnou dokumentaci k těmto výrobkům.

Obchodní tým PROKOM R&S s.r.o.

ThermoWood - ITWA

Naše společnost se jako jediná obchodní a výrobní společnost v ČR a SR stala spolupracujícím členem mezinárodní organizace ThermoWood - ITWA. Naše společnost má více jak 20-ti leté zkušenosti s prodejem tepelně modifikovaného dřeva ThermoWood®. U naší asociací prověřené společnosti zakoupíte s jistotou originální materiál ThermoWood®, pocházející z jednoho zdroje, a to od finské společnosti Oy Lunawood Ltd, která je taktéž členem asociace ThermoWood - ITWA.

Webové stránky asociace – www.thermowood.fi

Tepelně upravené dřevo ThermoWood
Hoblované profily
Nehoblované profily
Nehoblované řezivo
Internetový obchod

eshop

Doprava zboží po ČR ZDARMA

ThermoWood - tepelně upravené dřevo

Produkty